domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Renowacja obuwia | Szewc Warszawa

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Specjalizujemy się w kompleksowych usługach szewskich. Szewc i Spółka jest jedyną na rynku warszawskim firmą szewską, która oferuje swoje usługi z dostawą do domu klienta. Dostawa na terenie Warszawy jest Gratis. Naszą specjalnością jest renowacja i konserwacja obuwia, naprawa obuwia - wymiana fleków, zelówek, zamków i wiele innych Zapraszamy!
słowa kluczowe szewc warszawa, renowacja obuwia, pielęgnacja obuwia warszawa
kategorie Usługi >> Sprzątanie i czyszczenie
Województwa >> mazowieckie
data wpisu 2015-01-29
ważny do 2016-01-29 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://szewc.co/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.